O nas

Biuro Detektywistyczne – kim jesteśmy i jak działamy…

Detektyw zajmuje się świadczeniem usług szeroko rozumianych jako zbieranie informacji.

odznaka

W naszych działaniach operacyjnych wykorzystujemy innowacyjną technologię, siatkę powiązań osobowych oraz doświadczenie. Charakteryzujemy się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia i lojalnością wobec klienta. Detektyw to osoba, która angażuje się w każdą podejmowaną sprawę. Nasi pracownicy, świadczący usługi detektywistyczne, są wyspecjalizowanymi fachowcami w swojej dziedzinie. Odznaczają się wyjątkową skutecznością oraz elastycznością, dopasowując się do wymagań prowadzonej sprawy.

Firma istnieje na rynku od 2005 roku. Dziesięć lat doświadczenia na arenie polskiej gospodarki czyni nas przedsiębiorstwem niezależnym i wiarygodnym. Zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych detektywów z wysoką kulturą osobistą, umiejących się odnaleźć w każdej sytuacji.

Nasze Biuro Detektywistyczne prowadzi działalność na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, wydany przez Ministra Spraw Wewnętrznych. Prowadzone działania uregulowane zostały pod względem formalno-prawnym w ustawie z dnia 06 lipca 2001 roku o usługach detektywistycznych, jak również w oparciu o obowiązujące przepisy w zakresie wykonywania działalności regulowanej.

 

 

 

 

 

 

detektyw-cieszyn

 

 

 

W JAKI SPOSÓB NAJLEPIEJ SIĘ SPOTKAĆ ?

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, pozostajemy do ich dyspozycji całą dobę. Spotykamy się z naszymi Zleceniodawcami w dogodnych dla nich miejscach. Dysponujemy kilkoma biurami na terenie całego kraju, gdzie możemy omówić daną sprawę. Chętnie korzystamy również z innych, bardziej dyskretnych lub bardziej publicznych miejsc spotkań, tak aby nasz klient czuł się w pełni bezpiecznie i anonimowo.

 
Kancelaria Detektywistyczna
Ul. Mostowa 5
43-300 Bielsko Biała